Historická data ES, NQ, YM

Historická data e-mini trhů volně ke stažení.

Historická data ES, NQ, YM

Příspěvekod administrator

Těší mě, že na stránky price-action-traders.cz od svého vzniku zavítalo již poměrně dost snaživých jedinců, kteří se rozhodli vydat se na dráhu tradingu, nicméně mě docela mrzí, že se většina nováčků v prvních měsících kromě studia základní terminologie tradingu zaměří na obsluhu platformy, výběr brokera a podobně. Tyto věci počkají na později.

Začínající trader by měl většinu času, kdy se věnuje tradingu, zaměřovat svou pozornost na pozorování pohybů, které se na grafech vyskytují.

Mít tzv. „nakoukány“ pohyby na grafech je bezpodmínečně nutné, proto začínajícím traderům doporučuji, aby věnovali sledování trendových a swingových pohybů, jež se na grafech vyskytují, minimálně 50% času, který mají vyhrazen pro trading.

Na níže uvedeném odkazu si můžete bezplatně stáhnout historická data e-mini trhů, které doporučuji obchodovat, tj. NQ, ES a YM.

Jedná se sice o data starších kontraktních měsíců M0 – Z2 (6/2010 – 12/2012), pro účely seznamování se s těmito trhy a budování základní strategie jsou však tato data pro začátek dostačující.

Jak bylo zmíněno v článcích, e-mini trhy vzájemně korelují (nejvíce ES s YM), ale přestože se ve většině případů pohybují stejným směrem, každý z těchto trhů má své charakteristické pohyby. Pro začínající tradery s nevelkým trading účtem (3 000$ - 5 000$) jsou vhodné všechny tyto e-mini trhy, nicméně měli byste si je prohlédnout všechny, nějaký čas je pozorovat a následně se rozhodnout pro ten, jehož trendové a swingové pohyby se Vám zamlouvají nejvíce.

Data si můžete zobrazit například v programu SierraChart.

Format: *.scid

Download: http://ulozto.cz/xWdy37Ph/data-rar

Novější data NQ, ES, YM a dalších komoditních trhů je možné zakoupit např. na tradesignal.com.
administrator
Site Admin
 
Příspěvky: 1555

Historická data ES, NQ, YM

Příspěvekod tomas77

Ahoj

díky za podporu Davide,nezbývá než souhlasit s tím co jsi napsal.

Atˇ se daří,Tomáš.
tomas77
 
Příspěvky: 0

Re: Historická data ES, NQ, YM

Příspěvekod administrator

Děkuji Tome. Také přeji, ať se daří.

David
administrator
Site Admin
 
Příspěvky: 1555


Zpět na Historická data ES, NQ, YM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron